You are here: Home // Evlilik // Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Teseddür gelinliklerde ise oldukça mütavazi saten ağırlıklı, tamamen sırt ve göğüs kısımları kapalı ,kol kısmı ise bilekleri dahi örtecek şekilde olmaktadır. Tesettürlü gelinliklerde de tabiki yine çoğunlukla üst kısmında taşlarla süsülenmiş ,kolları ise bileklere kadar aynı şekilde olur.

Etek kısmına da gelince yine küçük incilerle ya da taşlarla pullarla özenle süslenmiş, etek üzerindeki küpürlü tüller bir tarafa toplanıp üzerine kocaman taşlarla bezenmiş bir gül ile etek kısmı tamamlanır.

Tesettür hazırlığında ise kuaförde itinayla saçların açıkta kalmamasına dikkat edilir.

Şık bir tesettürle bir tarafı taşlarla işlenmiş yada bir iki aksesuarla tamamlanır. Duvak kısmına gelince, arzuya göre değişir.

Uzun yerlere kadar uzanan bir duvak ,bekli de sadece bele kadar inen ,tamamı pullarla süslenmiş, dört bir kenarı ise küpürlü bir duvak tamamlar..Çiçeğini de gelinlik kadar şık harika bir çiçek seçim yapabiliriz..

Ayakkabı tercihinde ise zorlanmayacağınızı düşünüyorum. Çünkü o kadar mükemmel göz alıcı ayakkabı modelleri var ki.

Ayakkabıyı seçerken önce rahatlığı önemlidir bizim için sonrada görsellik tabiki..yüksek topuklu üzerinde biraz da olsa taşlarla süslenmiş, bembeyaz şık bir ayakkabı seçimi yapabiliriz. Böylece tesettürlü gelinlik modelimiz de mükemmel bir şekilde tamamlamış olduk arkadaşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap