You are here: Home // Estetik // SELÜLİT VE TEDAVİ YOLLARI

SELÜLİT VE TEDAVİ YOLLARI

Sponsorlu Bağlantılar

 THERMA- SHAPE:
Selülit tedavisinde Therma-Shape kullanılabilmektedir. Bu cihaz bölgesel yağlanma tedavisi ve vücut hatlarının yeniden şekillenmesini sağlar. Bunu da radyo dalgaları, fototerapi ve ultrasound arasında bir sinerji yaratarak yapmaktadır. Bu sayede cilt pürüzsüz ve genç görünmektedir. Selülit tedavisi ile ilgili sürekli bir tıbbi gelişme olmaktadır. Çünkü günümüzde kadınların en büyük sorunu selülittir. Therma- Shape ise bu konudaki en ileri teknolojidir. Radyo dalgaları sayesinde yüzey dokusunu ısıtıp kadife gibi bir doku yaratmaktadır. Ultrason dalgaları ise derinlerde termik etki yaratarak yağ yakımını sağlamaktadır. Fotodinamik enerji ise ışık dalga boyunu kullanarak esnekliği arttırmaktadır. Vücut tekrardan yenilenme geçirir. İlk uygulama dahil olmak üzere tüm uygulamalarda ciddi sonuçlar fark edilir. Bu uygulama haftada iki kez yapılmalıdır. Genel toplam olarak on dört sena yeterli olacaktır. Altıncı seansta gözle görülür belirgin farklar oluşacaktır. Uygulama yapılan alana bağlı olduğu da düşünülürse en az yarım saat en fazla da bir saat gibi bir zaman diliminde seans gerçekleştirilmektedir.

SELÜLİT VE TEDAVİ YOLLARI

LPG Cellu M6:
Bu sistem seçkin merkezlerde kullanılmaktadır. Selülit dediğimiz oluşum adiposit dediğimiz yağ hücrelerinin lenf sistemini bozmasıyla oluşan bir hastalıktır. Bozulan lenf sistemi zamanla burada fibrotik bağlar ile yağ hücreleri bağlanır. Burada çöküntü ve portakal kabuğu görünümüne yol açar.
Selülit birinci evrede ise portakal kabuğu görünümü dıştan tepki ile görülür.
Selülit ikinci evre ise ayakta fark edilir. Yatarken sorun yoktur.
Selülit üçüncü evrede ise her zaman portakal kabuğu görünümü vardır. Ortalama yarım saat süren bir uygulamadır. Hasta rahatlamış hisseder. Kan dolaşımı normale döner. Her yaşta kadının güvenle kullanabileceği bir yöntemdir.

STARVAC SP2
Bu yöntem ile kan dolaşımı düzene sokulmaktadır. Doku kendini yenileme imkânı bulur. Esneklik kazanarak fibroz bantları birbirinden ayrılır. Deri ve kas dahil tüm dokular yenilenir. İlk aşama olarak lenf düğümlerinde uyarım sağlanır. İkinci aşamada ise oksijen taşınır. Üçüncü aşamada ise toksinler atılarak bu alan komple temizlenmiş olur. Ortalama kırk dakika sürer. Genel olarak hastalara on beş seansta işlem yapılır. Estetik amaçla da kullanılmaktadır. Selülit tedavisi ile birlikte bölgesel incelmede, sarkık deri toparlamasında, yara izlerinin iyileşmesinde ve yüz gençleştirme işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap