You are here: Home // Kadın Giyim // Şal Modelleri 2011

Şal Modelleri 2011

Sponsorlu Bağlantılar

Şal deyince aklımıza hep yün ve orlondan örülmüş üçgen şeklindeki şal modelleri gelir. Eskiden ninelerimiz şalsız dışarı çıkmazlarmış. Şimdiki nesilde şala olan tutkunluğunu hala sürdürmektedir.yani şalın modasını ,farklı modellerle ,farklı desenlerle güzel ve şık kıyafetlerle kombine yaparak da kullanan hanımlarımıza sıkça rastlarız.

Çünkü hanımlara şal çok yakışıyor. Günümüzün modasına göre şallar sadece yün ve orlondan ibaret değildir, örneğin simli kumaşlardan yapılmış kenarları püsküllü şallar , rengarenk farklı kumaşlardan , tafta ve ipeksi kumaşlardan yapılan şalları vitrinlerde de görüyoruz .

Hanımların hiç vazgeçemeyeceği ,tek mille ve renkli iplerle ,güllü yapraklı ,çiçek modelli , örümcek ,dolgulu ,torlu , Türkan Şoray kirpiği modeli , parça kumaşlardan da binbir emek verilerek, itinayla dolaplarında uzunca bir süre muhafaza ederek kullanırlar.

şal örnekleri
şal örnekleri
Dergilerde ve televizyonda , yapılış şeklini ve bitmiş son halini de merakla takip edebiliyoruz. Bir de iki şiş ile yapılan haruşe modeli ve örümcek , ters düz ve aralarına beyaz inciler dizilerek de yapılan çok güzel modelleri , geçim kaynağı olarak kendine meslek edinen hanımlar da var.

5

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap