You are here: Home // Takı Tasarım // Muhteşem Yüzyıl Takıları

Muhteşem Yüzyıl Takıları

Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem yüzyıldan muhteşem takılar. Kanuni’nin Hürreme hediye ettiği yüzük, eşsiz güzellikteki valide sultan tacı, Hatice sultan muhteşem saç tokaları, Mahidevranın takıları hepsi de eşsiz güzellikteki takılar. Dizideki milyon dolarlık mücevherler özel güvenlik elemanları tarafından korunuyor.

Takılarda sanki eskiye dönüş yaşanıyor.Zümrüt, pırlanta, yakut ve elmas gibi taşlarla süslenen mücevherlerde Osmanlı büyüsü yaşanıyor. Bir mücevher markası olan Boybeyi Hürrem isimli mücevher koleksiyonunu sadece müşterileriyle değil izleyicilerle de buluşturuyor.

Muhteşem Yüzyıl takı koleksiyonu yetmiş iki parçadan oluşuyor. Daha önce de Aşk-ı Memnu, Ezel gibi diziler için takı tasarlayan Boybeyi bu takıların büyük ilgi gördüğünü dile getiriyor.

2011 mücevher modasının en trendleri arasında püskül saçaklar, manşetler, kokteyl halkalar, burç kolyeleri, çiçekler, taş görünümler, geometrik şekiller oldukça dikkat çekiyor. Hem sarı hem de beyaz altın aynı takıda yer alıyor. Siyah, gri, mavi siyah, kahverengi ve lacivert gibi koyu tonlar yer alıyor. Bunun yanısıra gök mavisi, soluk gri maviler, mavi yeşiller, turkuaz renkleri dikkat çekiyor. Bu yıl ince yüzükler, aynı anda birden çok parmağa takılan yüzükler çok moda.

Yani bu yıl yanyana birkaç yüzük, bilezik ve zincir takmak çok moda. Ayrıca inci ve elmas tasarımlar çok şık. Süslü, kalın ve büyük bilezikler yine bu yılın trendlerinden. Aynı zamanda bileğe rastgele sarılan zincirler, yan yana takılan ince bilezikler yine bu yıl çok moda.

Muhteşem Yüzyıl Takı Modelleri

Mahidevran takı modelleri

Muhteşem Yüzyıl Takı Modelleri

Muhteşem Yüzyıl hilal kolye modeli

Mahi Devran Takıları

Muhteşem Yüzyıl mücevherleri

Kanuni Sultan Süleyman Takıları

Kanuni Sultan Süleyman kavuğunu süsleyen mücevher

Hürrem Takıları

Hürrem Sultan saç takıları

Hürrem Sultan Takıları

Hürrem inci kolye modeli

 

Muhteşem Yüzyıl Yüzük Modelleri

Kanuni’nin Hürrem’e hediye ettiği zümrüt yüzük modeli

Muhteşem Yüzyıl Yüzükleri

Muhteşem Yüzyıl yüzük modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap