You are here: Home // Aksesuarlar // Modada Aksesuar Ayrıntıları ile Güzelleşin

Modada Aksesuar Ayrıntıları ile Güzelleşin

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle bayan giyiminde aksesuar kullanımı ile ortaya son derece şık bir görüntü çıkarabilirsiniz.
Özellikle ayakkabı modellerinde kullanılan çiçekli, taşlı, zincirli aksesuarlar sayesinde oldukça şık ve farklı tasarımlar elde ediliyor.

Bunun yanında saç tasarımlarında kullanılan çiçekli saç aksesuarları da oldukça şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor. Saç bantlarının üzerine monte edilmiş renkli çiçekler, parlak taşlardan yapılmış çiçekli saç aksesuarları, ışıl ışıl saçlara kavuşmanıza yardım ediyor.

Hem yazlık, hem kışlık olarak tasarlanan fular modelleri ise başlı başına birer aksesuar olarak kullanırken, fular üzerine dikilmiş, yapıştırılmış bazı taşlar, çiçekler sayesinde oldukça şık fular aksesuarlarınız oluyor.

Kemer modellerinde uygulanan parlak taşlar, saten kumaşlardan elde edilen kemerler, inci döşemiş kemer tokaları, uzun kalın zincirlerden tasarlanan kemer modelleri, örme ipliklerden yapılan urgan görünümü veren kemer modelleri, en şık giyim aksesuarları arasında yerini alıyor.

Hal hal modelleri de bu yıl en çok tercih edilen giyim aksesuarlarından. Eskiye nazaran sadece ayak bileklerini şenlendiren hal hal modellerinin yerini şimdilerde parmak arasından geçen ve ayağın üst bölgesini de kaplayan harika hal hal modelleri alıyor. Yaz mevsiminde kullanılacak en güzel giyim aksesuarı olan bu hal hal modelleri çok moda.

Ellerinizde kullanacağınız yüzük, bileklik, künye gibi alışılmış aksesuarlar yerine taşlı ve zincirli el hal hal aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu senenin moda aksesuarları arasında yer alan el hal hal modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap