You are here: Home // Duvar Dekorasyonu // Küçük evler için kütüphane dekorasyonu

Küçük evler için kütüphane dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dekorasyonunda özgürce hareket etmek için evinizin çok büyük olmasına gerek yok. Modern çizgilere sahip bir ev dekorasyonunda, birkaç küçük ayrıntıya dikkat ederek, dar alanlarda çok şık dekorasyon fikirleri geliştirebilirsiniz.
Şayet çok fazla kitap okuyan biri iseniz, eminim ev dekorasyonunda en çok ihtiyacınız olan şey, kitaplarınızı barındırabilineceğiniz bir kütüphanedir. Lakin evinizin büyük bir kütüphane yapacak kadar geniş değilse, bazı ufak ayrıntılar ile çok kullanışlı ve çok şık bir kütüphane alanı yaratabilirsiniz.
Ev dekorasyonunda kendinize ait ufak ancak keyifle çalışabileceğiniz, kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz, oldukça şık bir alan sağlayabilirsiniz. Duvar dekorasyon fikirlerinden yararlanarak, duvarlarınız çok şık ve çok az yer kaplayan tasarım harikası ahşap raflar veya çeklik raf sistemleri kurdurarak harika bir kütüphane elde edebilirsiniz. Bu tip raf modelleri, ilk etapta raf sistemlerinden ibaret gibi görünse de birkaç küçük detay eklenince ortaya harika bir kütüphane sistemi çıkıyor.

Çok fazla yer kaplamayan ufak kütüphane tasarımları içinden geleneksel, modern, klasik tarzlardan birini seçerek son derece fonksiyonel bir kütüphane elde edebilirisiniz. Küçük evler için uygulanan son derece kullanışlı bu kütüphane sitemlerinde, rafların içlerine oldukça ufak ve şık aydınlatma sistemleri konularak raf sistemli kütüphane dekorasyonunuz daha çekici bir hale getirilebiliyor.
Raf sistemleri ile kullanabileceğiniz kütüphane tasarımlarını, küçük ev dekorasyonlarında duvarlara, tavanlara, çatı katı bölümlerine, merdiven altı bölümlerine, hatta odalarınızın ortasında bulunan sütunların çevresine monte ettirebilirsiniz.
Raf sistemleri ile yapılan kütüphane modellerinde, küçük ev dekorasyonunda fazla yer kaplamadan, üstelikte ev dekorasyonunuzun genel renk uyumuna paralel olacak şekilde boyatarak yaptırabilirsiniz.
Şayet kütüphanenizi zemine çok yakın bir yere monte ettirdiyseniz, kitaplarınızı korumak için, camlı kapaklar yaptırabilirsiniz. Böylece kitaplarınız hem tozdan, hem evcil hayvanların saldırısından korunabilirler, üstelikte cam kapaklar sayesinde kütüphane tasarımınız daha şık bir görünüme kavuşur.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap