You are here: Home // Ayakkabı Modelleri // İlginç ayakkabı modelleri

İlginç ayakkabı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle kadınların en büyük zaaflarından biri olan ayakkabı merakı, ayakkabı üreticilerinin daha esprili bir dille ayakkabı modelleri tasarlamalarını sağladı.
Klasik ayakkabı modellerinden sıkıldığınız zamanlarda, özellikle yazlık ayakkabı modellerinde oldukça ilginç tasarımların dikkat çektiği ilginç ayakkabı modellerinden bazılarını deneyebilirsiniz. Çevrenizden alacağınız tepkileri umursamıyorsanız, özellikle yaz mevsiminde kullanabileceğiniz çok fazla çeşidi olan ilginç ayakkabı modellerine göz atmalısınız.

Örneğin böyle bir ayakkabı modeli ile özellikle bayan iseniz oldukça çılgın bir görüntü sergileyebilirsiniz. biraz cesaretiniz ve çılgın mizacınız var ise böyle bir ayakkabı modelli kısa sürede çevrenizdeki herkezin dikkatlerini sizin üzerinize çekebilir.

İlginç ayakkabı modelleri

Sınırlarınızı bu hayvan ayağı görüntüsüne sahip ayakkabı modelini, soğuk kış günlerinde çizme modeli olarak kullanabilir ve sıcaklığı açısından son derece memnun kalırken, çevrenizdeki kişileri şaşırtmak konusunda da çok başarılı olabilirsiniz.

İlginç ayakkabı modelleri

Böyle bir ayakkabı modelini, daha çok yaz mevsiminde tatile gittiğinizde, deniz kenarında, havuz kenarında, plaj terliği olarak kullanabilir ve bütün tatilcilerin şok geçirmesine sebep olabilirsiniz.

İlginç ayakkabı modelleri

Böyle bir terlik modelini ise, misafirleriniz, arkadaşlarınız evinizi, ofisinizi ziyaret edeceği zaman, ıslak zeminlerin olduğu banyo veya tuvalete kullanmalarını sağlamak için koyabilir ve misafirlerinizi kısa süreli bir şaşkınlığa boğabilirsiniz.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap