You are here: Home // Evlilik // Gelin Çantası Modelleri

Gelin Çantası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Genç kızların en büyük hayali o beyaz gelinlikleri giymek ve bir kuğu gibi görünmektir. O gün yani düğün günü her şey öyle güzel olmalı ki peri masallarını aratmamalı. En küçük bir ayrıntı dahi gözden kaçırılmamalı. Küçücük bir aksilik büyüyü bozabilir. Moraliniz alt üst olabilir. Bu yüzden aylar önceden her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve yapılmalı.

Gelin çantası da ilk bakışta bir ayrıntı gibi görünüyor oysa kesinlikle küçük bir ayrıntı değildir. Çok önemli bir tamamlayıcı unsurdur. Gelin çantaları seçerken gelinlikle mutlaka uyum içinde olmalıdır. Sadece gelinlik değil damadın giydiği elbise ile de uyum göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi takdirde gelin çantası sonradan monte edilmiş hissi uyandıracaktır.
Aşağıda siz değerli genç kızlarımız için 2011 moda yeni trend genlinlik çantası modelleri sunuyoruz. Yeni sezon gelin çantalarını birlikte inceleyelim:

gelin çanta modelleri

modern gelin çantaları

gelin çantası örnekleri

son moda gelin çantaları

Nasıl? Beğendiniz mi? Ben kendi düşüncemi söyleyim, tek kelime ile bayıldım :) Yeniden gelin olasım geldi. Daha sonra sizler için çok daha farklı ve güzel gelin çantası örnekleri paylaşacağım. Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusuna yazın lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap