You are here: Home // Erkek Giyim // Erkeklerde Bu Yıl Yeni Trend Deri Giyim

Erkeklerde Bu Yıl Yeni Trend Deri Giyim

Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılında erkek modasında deri giyim en çok tercih edilen giyim tarzlarından olacağa benziyor.
Erkek deri giyim koleksiyonunda bu yıl siyah desenli deri kemerler, beyaz klasik kemerler, kot pantolonlar için mavi deri kot kemerler, beyaz spor kemerler, gümüş tokalı kemerler hem kemer, hem de aksesuar olarak kullanılacak.

2012 yılının kravat modellerinde ise ince kesimleri ile tek renk deri kravat modelleri dikkat çekiyor. Spor erkek kıyafetleri için ise desenli deri kravatlar tercih ediliyor.

Erkek deri yelek modelleri bu sene özellikle spor kıyafetler için tasarlanmış gibi görünüyor. Spor deri yeleklerde birkaç cep, bol sayıda metal düğmeler, sadece aksesuar amaçlı dikilmiş metal fermuarlar dikkat çekiyor. Bunun yanında klasik erkek giyiminde sade deri yelek modelleri tasarlanmış. Özellikle damatlık modelleri için çok şık mini deri yelek modelleri koleksiyonları göz dolduruyor.

erkek deri ceket modelleri

Erkek deri ceket ve erkek deri mont, kaban modellerinde ise klasik çizgilerin yerine daha modern ve spor modeller tercih edilmiş. Kahverengi ve siyahın hemen hemen bütün tonlarının kullanıldığı erkek deri ceket modelleri, şık görüntüsünün yanı sıra sıcak tutması da ilk amaçlanan olgular arasında.

erkek deri pantolon modelleri

Erkek deri ayakkabı modellerinde bu yıl son derece şık ve kullanışlı tasarımlar tercih edilmiştir. Deri ayakkabı modellerinde ara ara kumaş parçalar kullanılarak spor deri ayakkabı modelleri imal edilmiş. Bunun yanında klasik takım elbise modelleri ile bütünlük sağlayacak birçok farklı renk tonunda deri ayakkabı modelleri de ilgi topluyor.

erkek deri mont modelleri

Deri aksesuarlardan hoşlanan erkekler için ise deri çanta modelleri, deri cüzdan modelleri, deri cep telefonu kılıfları düşünülmüş. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu deri aksesuarlar erkek deri modasında en sık kullanılanlar arasında yer alacağa benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap