You are here: Home // Elektronik // Çok İlginç elektronik eşyalar

Çok İlginç elektronik eşyalar

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde, işyerinizde kullanabileceğiniz son derece kullanışlı ve farklı elektronik eşyalara ilgi duyuyorsanız, sizler için hazırladığımız bu makalemizde, birbirinden ilginç ve kullanışlı elektronik eşyalara bulabilirsiniz.

Parmak izi tanıyan kapı anahtarlığı

Ev anahtarınızı veya iş anahtarınızı sürekli bir yerlerde unutuyorsanız, bu elektronik kapı anahtarlıkları tam size göre. Sizin veya istediğiniz kişilerin parmak izlerini sisteme tanıtıyorsunuz ve artık kapıda anahtar kullanmak yerine sadece parmağınızı sisteme basıyorsunuz ve kapınız parmak izini okuyarak size kapıyı açıyor. Bu sistemin anahtar unutma sorununuza çözüm olduğu olmasının yanında diğer bir faydası da herhangi bir anahtar gözü olmadığı için, hırsızların anahtar uydurarak evinize veya işyerinize girmesi gibi bir riski de ortadan kaldırıyor olması.

Dokunmatik elektronik musluklar

Dokunmatik ekranlar, bilgisayarlar, tv ler, telefonlar derken artık banyo, mutfak dekorasyonunda da yer aldı ve dokunmatik elektronik musluklar üretildi. Musluk başının olduğu noktada dokunmatik elektronik bir ekranın yerleştirildiği musluklarda sıcak su ve soğuk su led leri konmuş. Size sadece parmaklarınızla led lere dokunmak kalıyor.

Ultrasonik Leke Çıkarıcı

İşte biz kadınlar için en faydalı elektronik eşya. İş yerinizde veya özel bir davette elbisenize düşen bir damla herhangi bir leke bile bütün gününüzü mahvetmeye yeter. Islak bezle silseniz leke daha çok dağılır, silmeseniz bütün gün o lekeli giysi ile dolaşmak tam bir eziyet olur. İşte bu elektronik cihaz, kıyafetlerinize dökülen veya koltuklarınıza, halılarınıza dökülen lekeleri yok edebiliyor. Ortalama fiyatı 30 dolar bu cihaz ile ses dalgaları sayesinde lekelerden birkaç dakika içinde kurtulabiliyorsunuz. Oldukça ekonomik ve ilginç olan bu cihaz pille çalışıyor ve adaptör ile şarj ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap