You are here: Home // İç Giyim // Burçlara Göre İç Giyim Modelleri

Burçlara Göre İç Giyim Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyorsunuz ki burçlar karekteristik özelliklerimizi ortaya çıkarır ve stilimizi yani tarzımızı etkiler. Daha önceki yazımda burçlara göre parfüm seçiminden bahsetmiştim.  Şimdi sıra iç çamaşırı seçerken burçların ne kadar etkili olduğudur.

 

Özellikle bayanların alışverişlerinde kişilik özellikleri çok etkilidir. Zeki İç Giyim Tasarım Koordinatörü olan Yasemin Karabeyoğlu burçların alışveriş üzerinde etkisi olduğunu belirtiyor. Çok iyi bir müşteri kitlesi olan Zeki İç Giyim müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarını da çok iyi biliyor. İnsanlar alışveriş yaparken yaşam koşullarına göre hareket ediyor.

MagicForm kırmızı sütyen slip takımı ve dantel detaylı fiyonklu uzun tül babydoll modeli

Boğa Burcu İç Çamaşırı

Victoria’s Secret pembe tonlarında dantel detaylı iç çamaşırları

İkizler Burcu İç Çamaşırları

MagicForm turkuaz tonlarında göbeği transparan iç çamaşırı modeli

Yengeç Burcu İç Çamaşırları

Etam beyaz dantel detaylı  büstiyer ve iç çamaşırı

Aslan Burcu İç Çamaşırı

Victoria’s Secret leopar desenli seksi iç çamaşırları

Başak Burcu İç Giyim

Etam bej renginde dantel detaylı iç çamaşırları

Terazi Burcu İç Çamaşırı

MagicForm pembe tonlarında sırtı çapraz askılı, dantel çok seksi iç çamaşırları

Akrep Burcu İç Çamaşırı

Etam siyah puantiyeli transparan kombinezonlar

Yay Burcu İç Çamaşırı

Victoria’s Secret mavi tonlarında dantel iç çamaşırları

Oğlak Burcu İç Çamaşırı

Victoria’s Secret kahve tonlarında sade iç çamaşırları

Kova Burcu İç Çamaşırı

Etam siyah turkuaz şeritli ve fiyonklu fantastik iç çamaşırları

Balık Burcu İç Çamaşırı

Victoria’s Secret yeşil tonlarında dantel detaylı çok seksi sütyen modeli

KOÇ

Renkleri: Alev kırmızı ve parlak kırmızı

Koç burcundaki insanlar ateşli, canlı, renkli, hareketli ve çok enerjik bir yapıya sahiptir. Daima ilgi odağında olmalarından dolayı kendilerine büyük özen gösterirler. Parlak ve canlık renkleri seçer ve karşısındaki insanlara enerjisini yansıtır. Mükemmeliyetçidirler. Onlara göre herşey mükemmel olmalıdır. Kıyafete, makyaj malzemelerine harcama yapmayı severler. Yani kendilerini güzelleştirecek herşeyi gözü kapalı alırlar. Alışveriş düşkünüdürler.

BOĞA

Renkleri: Açık pembe, lila ve pastel mavi

Boğa burcu tam bir keyif düşkünüdür. Onlar için yemek, içmek, gezmek çok önemlidir. Bu tür şeylere yani güzel olan herşeye para harcarlar. Boğa burcu insanı zor beğenir. Bu yüzden de beğendiği şeye çok para harcayabilir. Hep evliliği hayal eden  ve çeyiz hazırlayan Boğa kadını için iç çamaşırı çok önemlidir.  Giyinirken rahatlığı ön planda tutar. Alışveriş yaparken kaliteyi ve güvendiği markaları tercih eder.

İKİZLER

Renkleri: Mavi ve pembe tonları

İkizler kadını çekici bir yapıya sahiptir. Onlar için beğenilmek çok önemlidir. Çok bilinçlidir. Hareketli yapısı giyimi üzerinde büyük etkisi vardır. Genelde spor ve rahat şeyler tercih eder. Fakat ikizler burcu insanları çift karakterli oldukları için giyim tarzları da değişkendir.

YENGEÇ

Renkleri:Beyaz, gümüş ve gri

Yengeç burcu kadınları genelde ev hanımıdır. Yengeç burcu insanı gösterişi pek sevmez. Nazik, sakin ve çekingen bir yapıya sahiptirler. Çok duygusal ve romantik bir yapıya sahip olup oldukça sade giyinmeyi severler. Açık tonlardaki ve  pastel renklerdeki iç çamaşırları onun romantik kişiliğiyle çok uyumludur.  Hem kendisine hem başkalarına hediye almayı çok severler ve özel günleri hiç unutmazlar. Hediye seçerken de sade ve romantik şeyleri seçerler.

ASLAN

Renkleri: Dore, lame

Aslan burcu insanı çok ateşlidir. İç çamaşırı konusunda da en iyi müşteridir. Lüks ve zevk düşkünüdür, giyim konusunda da oldukça cesurdur. Süslü ve taşlı ürünleri çok severler. Aslan kadınları için en son trend  iç giyimi dış giyime yansıtmak fikri çok çekicidir. Ceket içine giyilen büstiyer yada dantel bir sütyen onun tercihidir.

BAŞAK

Renkleri:Krem, sarı tonları

Başak kadını hep en iyiyi ister. Çok zor beğenir ve tutumludur. Planlı bir yapısı vardır. Alışverişe çıktığında öylesine bişey almaz. Başak kadını çok zevklidir. Renk uyumuna çok büyük özen gösterir. Sade giyimden hoşlanır iç çamaşırı konusunda titiz davranır. Nefes alan, vücudunu rahatsız etmeyen, soft kumaşları tercih eder.

TERAZİ

Renkleri: Pembenin tonları, yavru ağzı, pastel renkler

Terazi kadını göze güzel gelen herşeyi çok sever. Estetiğe meraklıdır. Pahalı kumaşları ve oldukça kaliteli aksesuarlar seçer. Kararsız bir kişiliği vardır. Terazi kadınları iç çamaşırı seçerken kıyafetleriyle uyumlu olanları seçer. Ev giysisi olarak saten pijama, gecelik takımları ve bunlara uygun iç çamaşır takımları çok idealdir.

AKREP

Renkleri: Acı kahve, kırmızı, bordo ve siyah

Nereye girerse girsin bütün bakışları üzerine çeken güçlü bir cazibesi vardır. Kimsenin almayacağı ürünleri onların ilk tercihleridir.  Çok tutkuludurlar iç giyim konusunda da oldukça cesurdur. Lüks ve gösteriş tutkunudur. Jartiyerli külotlar, korseler, seksi kombinezonlar Akrep kadınları için idealdir.

YAY

Renkleri: Turkuaz, Mor, Koyu mavi tonları

Yay kadınının doğasındaki özgürlük tutkusu onu hep maceraya ve denenmemiş şeyleri denemeye sürükler. Doğaya olan düşkünlüğü sebebiyle giysilerinde çiçek desenlerini sever. İç çamaşırlarında da çiçek desenli, doğal ve doğayı yansıtan modelleri seçer. Zengin fantazileri olan Yay kadını iyi iç çamaşırı alıcısıdır.

OĞLAK

Renkleri: Nefti, kahve

Oğlak kadını minyon hatlara sahiptir. Bu nedenler doğal bir güzelliği vardır. Giydiği herşeyi iyi taşır. Hem şık hem rahat kıyafetler seçer. Tam bir alışkanlık düşkünüdür. Gösterişi hiç sevmez. Sade  ve düz renkli iç çamaşırlarını tercih eder. Her zaman kaliteli ürünleri alır.

KOVA

Renkleri: Koyu mavi, lacivert, turkuaz, karışık renk ve tonlar

Kova burcu kadının gizemli bir çekiciliği vardır. Anlaşılmaz, aykırı, çılgın bir yapıya sahiptir. Kova burcu kadını çok zekidir. Özgürlüğüne düşkün, kararlı, becerikli ve değişken bir yapısı vardır. Kafasına en uygun şeyleri giyer, takar takıştırır. İç giyimde de sade ve fantastik modelleri tercih eder.

BALIK

Renkleri: Deniz mavisi, bebe mavisi, yeşil tonları

Balık kadını çok cömert, hassas ve şefkatlidir. Balık burcu insanı tam anlamıyla hayalcidir, iç dünyası oldukça renklidir. Güzel olan herşeye karşı zaafı vardır. Şıklığa önem verir ama esas önem verdiği şey süstür. Renkli, ışıl ışıl, pırıltılı şeyleri sever. Mücevhere ve değerli taşlara düşkünlüğü ile tanınır. Doğaya düşkündür bu yüzden çiçek desenli modelleri  de sever. Saten, kadife, ipek, kürk gibi kumaşların içinde kendisini çok mutlu hisseder.

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap