You are here: Home // Aksesuarlar // Bayan İç Giyim Aksesuarları

Bayan İç Giyim Aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

Kadın iç giyiminde hem şıklık hem de rahat kullanımı sağlayacak birçok aksesuar üretiliyor. İç giyimde ihtiyacınız olan rahatlığı sağlayacak birkaç iç giyim aksesuarına değinmek istiyorum.

Sutyen seçiminde bazen çok zorlanırsınız. Göğüslerinize tam anlamıyla uyan bir sutyenin askıları ve sırt kısmı dar, kısa gelebiliyor. Bu durumda bir beden büyük sutyen alsanız, bu seferde göğüs kısmı büyük geleceği için hem rahatsız edecektir hem de potluk verecektir. İşte tam da bu noktada sutyen eki diye satılan ek kopçalar devreye giriyor. Sutyen askılarınız kısa, dar geldiğinde bu sutyen eki kopçaları sutyen sırt bölgesindeki kopçalarına takıyorsunuz ve böylece sutyen askılarınız uzuyor.

Yine sutyen kullanımıyla ilgili büyük kolaylık sağlayan göğüs ucu ped aksesuarını kullanabilirsiniz. Sutyen kullanmayı sevmiyorsanız ancak göğüs ucu tişörtlerden, kıyafetlerden belli olmasın diyorsanız, bu göğüs ucu pedlerini, göğüs uçlarına koyuyorsunuz ve istediğiniz görünüme kavuşuyorsunuz.

Askısız ama silikonlu sutyenler kullanmak istiyorsanız, sizlere kesinlikle protez silikonları tavsiye ederim. Sutyen takmadan göğüslerinizin üzerine koyduğunuzda, göğüslerinize tutunan yapısı ile hem daha büyük görünen göğüsleriniz oluyor, hem de sutyen izi veya sutyen askısı gibi sorunlarınız olmuyor. Bu iç giyim aksesuarını özellikle abiye dekolte kıyafetlerde kullanabilirsiniz.

Bunun yanında silikonlu sutyenleri yıkamak büyük özen ister bilirsiniz. Silikonlu, telli sutyenleri çamaşır makineye attığınız da formu bozularak çıkar. İşte bunu önlemek için çok ucuza satılan sutyen yıkama toplarını kullanarak silikonlu sutyenlerinizi uzun süre güven içinde yıkayabilirsiniz.

Dekolte kıyafetlerinizin omuzlarında sutyen askılarının görünmesinden hoşlanmıyorsanız, birbirinden şık incili, taşlı, parlak sutyen askılarını kullanabilirsiniz. Şimdilik önerilerim bu kadar ilerleyen zamanlarda sizlere çok daha farklı ipuçlarım olacak. Sitemizi lütfen sık kullanılanlara alın ve bizi takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap