You are here: Home // Kadın Giyim // Arancia Eşarp Modelleri

Arancia Eşarp Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızda kapalı giyinmeyi tercih eden kadınlar da oldukça fazla. Kapalı giyinmek çok geniş bir tabir aslında; zira kapalı giyinmek kadından kadına değişien bir tarz. Kara çarşaflara bürünenler de kapalı giyiniyorum diyor; kısa kollu giyinenler de. Kime ve neye göre kapalı giyinmek ya da açık giyinmek? Muhafazakar bir ailenin içinde yetişmiş bir kadın sadece başını açarak açık giyiniyorum derken, modern ve Batı kültürü ile yetişmiş bir kadın mini etek giydiği halde kapalı giyiniyorum diyebiliyor. Neyse bu konu gerçekten çok söz götürecek türde bir mevzu. Bir eşarplar üzerine konuşalım :)

Eşarp aslında bizim kendi kültürümüze aittir. Türban ise Arap kültürüne aittir. Türbanın, çarşafın İslamiyet’le ilgisi olmadığını, İslamiyet öncesi Arapların giyinme biçimi olduğunu da hemen belirtelim. Bir türbanı ben kadına yakıştıramıyorum ama eşarp kimi kadına o kadar güzel yakışıyor ki anlatamam. Kadın daha da bir kadın oluyor eşarplar sayesinde.

arancia eşarp modelleri

arancia eşarp çeşitleri

arancia kırmızı eşarp örnekleri

modern eşarp çeşitleri

2011 arancia eşarplar

Tabi her eşarp için geçerli değil bu söylediklerim. Eşarp seçiminde çok dikkatli olmak lazım. Tarzınıza ten renginize giyiminize uygun bir eşarp olursa başınıza monte edilmiş izlenimi uyandırmaz. Aksi halde alelade giyinmiş bir kadın gibi görünürsünüz. Yukarıda yeni trend yeni sezon Arancia Eşarp Modelleri resimleri çeşitleri mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap