You are here: Home // Erkek Giyim // 2012’de Erkeklerler İşte Böyle Giyinecek

2012’de Erkeklerler İşte Böyle Giyinecek

Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılı erkek modası için ünlü giyim markaları birer birer yeni yıl defilelerini görücüye çıkarmaya başladılar. 2012 erkek modası için sergilenen koleksiyonlarda, erkek giyim markalarının, rahat kıyafetlerin kullanımına önem verdikleri dikkat çekiyor.

Gıorgıo Armanı:
Gıorgıo Armanı sergilediği erkek modası koleksiyonunda, skinny jean modelleri dikkat çekiyor. Dar paça pantolon modelleri, çift düğmeli ceket modelleri, örme erkek kazakları, göze çarpıyor. Erkek modası için kıyafetlerin renklerinde ise kış modasının alışılmış koyu renklerinin aksine yeşil, mavi tonlarına ağırlık verilmiş. Takım elbise modelleri sevenler için ise genelde gri, siyah ve beyaz renler kullanılmış. Erkek ayakkabı modelleri ise mokasen ayakkabılar tercih edilmiş. Erkek yelek modelleri uzun yıllardır moda tercihleri arasında yer almazken, 2012 erkek modasında erkek yelekleri de oldukça şık modellerle ilgi topluyor. Aksesuar kullanmak isteyen erkekler için ise çok şık kar gözlükleri, kışlık kepler ve bereler, koyu renk kemerlerin üzerinde parlayan taşlar tercih edilmiş.

erkek kot pantolon modelleri

Dolce&Gabbana:
Dolce&Gabbana ise 2012 erkek modası için, ipek gömlek modelleri, koton ceket modelleri ve iki zır renklerden tasarlanan yelek modellerini tercih etmiş. Jean pantolon modellerinde ise boyama metotları kullanılan çok şık erkek pantolonları göze çarpıyor.

Guccı:
Gucci markası erkek giyim koleksiyonunda ise çizgili erkek gömlekleri, tek renkli kasketler, buruşuk ceket modelleri, kalın örgülü kazaklar ilgi topladı. Erkek modasında en çok beğeni toplayanlar ise beyaz bol kesim gömlek modelleri ile koyu renk jean pantolonlar oldu. V yaka kazaklar ve tişörtler ise 2012 erkek giyiminin en çok tercih edilecek erkek kıyafetleri arasında olacağa benziyor.

2012 erkek modası

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap