You are here: Home // Moda // 2011 Trendi Vahşi Saç Renkleri

2011 Trendi Vahşi Saç Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

2011 saç modasında vahşi renkler moda. 2011 yılı modanın her alanında büyük değişiklikler yılı. Artık eskilerden kurtulup yeni olanlara yönelmenin tam zamanı. Military modası artık gardroplardan çıkıyor ve danteller gardroplarda yerini alıyor.

Yani değişimin tam zamanı. Hem kıyafetlerde hem de saçta büyük değişikliklerin vakti.

Ünlü isimler ve saçları:

Vahşi Saç Modası

Abbey Lee Kershaw saç rengini ilk önce değiştirenlerden. İlk önce kahverengi tonlarını tercih eden ünlü yıldız yepyeni bir dönüşümle platin sarısını tercih etti. Yani büyük bir değişimin başlangıcını yaşadı. Onu herkesten farklı kılan ve dikkate değer bir değişim.

2011 Saç Modası

Natasha Poly Beyaz Rus görünümlü ve uzun bacaklarına kadar uzanan bir saçı tercih etti. Önceleri mükemmel bir sarışındı. Onu tüm sarışınlardan ayıran zengin bol ışıklı kahve tonlarına dönüştürdü saçını.

 

Yepyeni Saç Modelleri

Eniko Mihalik, hem şirin hem de oldukça seksi bir bayan. Önceleri kahverengi saçlara sahip olan Eniko, yeni saç rengi olarak kızılı tercih etti ve çevrensindekiler açısından daha büyük bir tehlike oluşturmaya başladı.

2011 Saç Modelleri

Ama Lily Cole tam anlamıyla gerçek bir değişim yaşıyor. Birçok bayan kızıl tonlarını tercih ederken Lily kızıl dalgalarını koyu kahve bir saç rengine dönüştürdü. Tabi sadece saç rengini değil kaşlarını da saçlarıyla uyum sağlasın diye aynı tona boyattı.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap