You are here: Home // Moda // 2011 Oje Renkleri

2011 Oje Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rengarenk ojeleri seviyorsanız sizler için 2011 yepyeni oje renkleri. Kırmızı, dore, yeşil, turkuaz, lacivert hangi rengi daha çok seviyorsanız! Ayrıca french tarzı da 2011’in favorisi. Yine cesur bayanların tercihi desenli ojeler, minik boncuklarla süslenmiş ojeler, ince parlak şeritlerle süslenmiş ojeler yine bu yılın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

2011 Moda Renkleri:

Kırmızı Tonları:
Bayanların ojede en çok tercih ettiği renktir kırmızı. 2011 modasında yine kırmızı tonları en çok tercih edilenler arasında olmaya devam ediyor. Tırnaklarınızın daha çekici olmasını istiyorsanız kırmızı oje kullanın.

Toprak Tonları:
Sade ve doğal kıyafetleri tercih ediyorsanız ojedede toprak tonları tam size göre. Beyaz tenliler için koyu toprak tonları ideal renkler arasında yer alıyor. Koyu tenliler içinse sütlü kahve ve açık renkler çok hoş uyum sağlayan renkler arasında.

Dore Tonları:
Özel bir davete katılacaksanız ve elbisenizi de ışıltılı bir model seçtiyseniz altın tonlarda oje tam bir bütünlük sağlayacaktır. İçi pırıltılı bakır tonları da oldukça çok kullanılan tonlar arasında yer alıyor.

Bordo Tonları:
2011 kışında kıyafetler, ayakkabılar ve rujlar da bordo oldukça revaçta. Ve ojelerde de bordo kullanılır oldu. Teniniz ister açık ister koyu olsun bordo tonları her tene muhteşem bir uyum sağlıyor. Ayrıca bordo tonlarını hem günlük hayatınızda hem de özel gecelerde tercih edebilirsiniz.

Krem Tonları:
2011 en güzel krem tonları ojelerinizde. Bej, devetüyü, pudra. Krem tonları hem ellerinizi bakımlı gösterir hem de kış aylarında ellerinize renk katar. Krem tonlarını sadece tırnak uçlarına da uygulayabilirsiniz.

Mor Tonları:
Asaletin ve zerafetin simgesi mor 2011 en çok tercih edilen oje renkleri arasında yer alıyor. Özel davetlerin ve günlük hayatın vazgeçilmez rengi mor her zaman her yerde çok şık duruyor.

Oje Renkleri

İki renk oje modası. Tırnaklar pembe,  ve tırnak uçları turuncu oje

2011 Oje Desenleri

Desenli oje modası. Mavi pırıltılı çiçek desenli oje

2011 Oje Modası

2011 krem oje modası. Her yerde ve her zaman kullanabilmek için

2011 Moda Renkleri

İki renkli oje modelleri

2011 Oje Renkleri

İki renkli oje. Tırnaklar mor, tırnak uçları altın sarısı

2011 Oje Desenleri

İkin renkli oje. Turkuaz oje ve lacivert oje.

Desenli Ojeler

Yaprak desenli oje

2011 Oje Desenleri

Altın rengi,  pırıltılı çiçek desenli oje

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap