You are here: Home // Moda // 2011 İlkbahar Yaz Makyaj Trendi

2011 İlkbahar Yaz Makyaj Trendi

Sponsorlu Bağlantılar

2011 ilkbahar yaz makyaj modasının yeni trendleri şimdiden belli oldu. 2011 makyaj modası da sezona ayak uyduruyor. 2011 yaz makyajı fazlasıyla renkli ve göz alıcı. 2011 yaz makyaj modasında saf bir ten, renkli gözler ve dudaklar çok moda. Bu yıl hem gözler hem de dudaklar renkli. Güneşin parlak sarısı, yazın sıcaklığı 2011 makyaj modasına damgasını vuracak.

Doğal Makyaj:

Doğal makyaj her zaman olduğu gibi bu yıl da çok moda. Kusursuz bir cilt için kapatıcı tercih edebilirsiniz. Hafif bir allık kullanabilir, maskarayla ve doğal bir rujla makyajınızı bitirebilirsiniz.

2011 Makyaj Modası

Mat ve Dikkat Çekici Dudaklar:

Bu yıl bayanların daha seksi görünmesini sağlayan dudak renkleri kırmızı ve turuncu. Tabiki kırmızı ve turuncu rengin parlak tonları değil mat olanları tercih edilmelidir. Daha çok dikkat çekmek isteyenlerin tercihi de pembe tonları. Makyajınızı siyah bir rimelle tamamlarsanız muhteşem bir görüntü oluşur. Makyajınız gece içinse siyah göz kalemini sakın unutmayın.

2011 İlkbahar Yaz Makyaj Modası

Parlak Gözler:

2011 yaz trendi renkli ve parlak gözler. Büyük gözleriniz varsa oldukça dikkat çekici farları tercih edebilirsiniz. Bu renkler; turuncu, pembe, yeşil ve mavi olabilir. Tabi bu kadar dikkat çekici farları tercih ediyorsanız kusursuz bir cildiniz olmalı. Kusursuz bir cilt içinse kapatıcı ve fondöten kullanabilirsiniz.

2011 Makyaj Trendi Dumanlı Gözler

Dumanlı Göz Modası:

Dumanlı göz makyajı oldukça zordur. Fakat modası hiç geçmeyen daima trend bir makyaj türüdür. Siyah, gri ve koyu mavi tonlarını karıştırıp buğulu gözlere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap