You are here: Home // Evlilik // 2011 Gelinlik Modelleri

2011 Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Biliyorum kızlar evleneceksiniz, yakında düğününüz var çok heyecanlısınız. Biraz da stres ve panik var. Ama güzel şeyler düşünün düğün geceniz de emin olun çok güzel olacak. Çünkü insan güzel şeyler düşünürse güzel görünür, çevreye pozitif bir enerji yayar. Sizin yüzünüz gülsün, gelinliğiniz ben burdayım desin… ee daha en olsun oynayın gülün işte gün sizin gününüz :) Dostlar sevinsin, düşmanlar çatlasın değil mi ama, haksız mıyım?

Neyse sözü uzatmayalım gelelim gelinlik modellerine, biliyorum bir türlü gelinlik seçemiyorsunuz, çok kararsızsınız. Ben de yaşamıştım aynısını çünkü :) Sizi çok iyi anlıyorum. Ama aşağıda öyle güzel trend gelinlik modelleri seçtim ki bayılacaksınız. 2011 yeni sezonda bu gelink çeşitleri moda. Moda dünyasını takip eden biri olarak aşağıdaki 2011 gelinlik modellerini iyi incelemenizi tavsiye ediyorum. Aşağıdaki gelinlik fiyatları ise 2 bin ila 10 bin dolar arasında değişmektedir.

2011 gelinlik modelleri

modern gelinlik örnekleri

son moda gelinlikler

farklı gelinlik modelleri

Bu kadar gelinlik modeli aldım, mutlaka birini beğenmişssinizdir. Hadi bakalım hangisini beğendiniz, hangisini beğenmediniz aşağıda yorum kutusuna yazın ki ben de bileyim :)

Sponsorlu Bağlantılar

1 Response to " 2011 Gelinlik Modelleri "

  1. seval keklik says:

    mrb bu resimlerdeki gelinlikleri nerede bulabiliriz acaba? yardımcı olursanız evinirim

Leave a Reply

Copyright © 2009 moda, trend. All rights reserved.
Designed by moda. Powered by kadın sitesi.
Sitemap